• Kontrast
  • Wielkość tekstu

Podróżuj razem z nami

Sprzedaż biletów międzynarodowych

Kup bilet online

Znajdź połączenie online

Wyszukiwarka

Dworzec MDA w Nowym Sączu

                                                                         

 

Dworzec Autobusowy MDA w Nowym Sączu zlokalizowany jest przy Placu Dąbrowskiego. Jednopoziomowa konstrukcja zapewnia dostęp do 20 stanowisk odjazdowych dla autobusów wraz z peronami dla Podróżnych. Na jego terenie znajduje się również budynek dworcowy, stanowiący jego zaplecze, a dojazd możliwy jest od strony ulicy Długosza oraz Alei Wolności. Budynek dostosowany jest również dla osób niepełnosprawnych, dogodny wjazd możliwy jest za pomocą podjazdu od strony stanowisk odjazdowych.

 

 

 

W odległości zaledwie kilkudziesięciu metrów od Dworca, Podróżni mogą skorzystać z komunikacji miejskiej, co pozwoli w komfortowy sposób kontynuować podróż w zaplanowane miejsce. Dworzec Kolejowy PKP Nowy Sącz oddalony jest natomiast o około kilkaset metrów od Dworca Autobusowego MDA w Nowym Sączu.

 

 

 

Do dyspozycji Podróżnych na terenie dworca dostępna jest poczekalnia czynna przez cały tydzień w godzinach od 6.00 do 22.00. Kasy biletowe są otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 18:45, w sobotę od 7:00 do 14:45 oraz w niedzielę od 9:00 do 16:45. Dla najmłodszych stworzony został Kącik dla Dzieci, dzięki któremu oczekiwanie na podróż z pewnością będzie przyjemnością zarówno dla dzieci, jak i opiekunów.

 

 

Odpowiednią informację zapewniają Podróżnym trzy telebimy z aktualnymi informacjami dotyczącymi odpraw. Do dyspozycji klientów celem udzielenia odpowiedniej informacji pozostają także Pracownicy Kas.

 

 

 

Dla komfortu Pasażerów możliwe jest również skorzystanie z dwóch ogólnodostępnych parkingów zlokalizowanych bezpośrednio przy Dworcu Autobusowym MDA w Nowym Sączu.

 

REGULAMINY :

(Pliki do pobrania)

 

Regulamin Dworca Autobusowego MDA w Nowym Sączu

Załącznik nr 1 do Regulaminu Dworca Autobusowego MDA w Nowym Sączu

Załącznik nr 2 do Regulaminu Dworca Autobusowego MDA w Nowym Sączu

Cennik opłat i prowizji za korzystanie z Dworca Autobusowego MDA w Nowym Sączu