• Kontrast
  • Wielkość tekstu

Podróżuj razem z nami

Sprzedaż biletów międzynarodowych

Kup bilet online

Znajdź połączenie online

Wyszukiwarka

II edycja Certyfikatu Bezpieczny Pasażer

Spółka Małopolskie Dworce Autobudpwe S.A. w ramach prowadzonej we współpracy  z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie i pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego akcji „Bezpieczny Pasażer” zaprasza wszystkie firmy przewozowe do udziału w kolejnej, II edycji Certyfikatu "Bezpieczny Pasażer".

 

Inicjatywa ma na celu wyróżnienie wszystkich tych firm przewozowych, które świadczą usługi transportowe na najwyższym poziomie, dbając w sposób szczególny o bezpieczeństwo swoich pasażerów w trakcie całej podróży.

 

 

Certyfikat "Bezpieczny Pasażer" przyznawany jest najlepszym przewoźnikom prowadzącym działalność przewozową na terenie województwa małopolskiego. Wyróżnienia przyznawać będzie Kapituła, do której zaproszono Wojewodę Małopolskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie oraz Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora  Transportu Drogowego.

 

W związku z powyższym zachęcamy firmy przewozowe do udziału oraz przesyłanie kandydatur do II edycji Certyfikatu „Bezpieczny Pasażer”.

Zgłoszenia można przekazywać do MDA od 2 października 2017 do 11 stycznia 2018 r. pod adres sekretariat@mda.malopolska.pl.

 

 

Do pobrania:

 

Regulamin Certyfikatu Bezpieczny Pasażer

Ankieta Zgłoszeniowa do Certyfikatu Bezpieczny Pasażer edycja 2017/2018

 

 

W I edycji nagrodzeni Certyfikatem "Bezpieczny Pasażer" zostali:

 

  1. Inter Sp. z o.o.
  2. Souter Holding Poland Sp. z o.o.
  3. Szwagropol T. Szewczyk, J. Para
  4. Unibus Sp. z o.o.
  5. Neobus Polska Sp. z. o.o. Sp.k.
  6. Lux Express Polska Sp z. o.o.