• Kontrast
  • Wielkość tekstu

Podróżuj razem z nami

Kup bilet międzynarodowy

Sprzedaż online

Kup bilet
krajowy

Sprzedaż online

Informacja

W celu zaplanowania podróży mogą Państwo skorzystać z wyszukiwarki połączeń online bądź odwiedzić punkt informacyjny znajdujący się w budynku głównym dworca w Krakowie oraz Nowym Sączu.

 

 

WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ ONLINE
dostępna pod adresem 
rozklady.mda.malopolska.pl

Podróżnym polecamy korzystanie z naszej wyszukiwarki połączeń umożliwiającej śledzenie na bieżąco przez całą dobę wszelkich zaistniałych zmian w organizacji ruchu na terenie Dworców Autobusowych MDA w Krakowie oraz Nowym Sączu. Zmiany w rozkładzie jazdy są wprowadzane w godzinach pracy obsługi Dworców, a więc od 6.00 do 22.00. Mogą uzyskać Państwo informacje dotyczące cen i dostępności biletów, będących w danej chwili w sprzedaży w kasach na terenie Dworców MDA S.A. Wyszukiwarka ułatwi również szczegółowo zaplanować podróż dzięki informacjom dotyczącym czasu przejazdu oraz dokładnemu wskazaniu trasy przejazdu. 

 

 

PUNKTY INFORMACJI

Na terenie Dworca Autobusowego MDA S.A. w Krakowie oraz Nowym Sączu do dyspozycji Podróżnych czynne są punkty informacyjne w którym mogą Państwo uzuskać informacje dotyczące aktualnego rozkładu jazdy.
 

W Krakowie informacja udzielana jest w wyznaczonym punkcie obsługi klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 21.00, soboty i niedziele w godzinach 6.00 - 20.00.
W Nowym Sączu informacja udzielana jest w kasach:

 

- od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 18.45

- w sobotę od 7.00 do 16.45

- w niedzielę od 9.00 do 18.45

 

 

TELEBIMY ORAZ TABLICE INFORMACYJNE

Zarówno w Krakowie jak i Nowym Sączu aktualny rozkład jazdy wyświetlany jest na tablicach informacyjnych oraz telebimach znajdujących się w budynkach oraz na zewnątrz przy stanowiskach odjazdowych. W Krakowie, w holu głównym, znajduje się również elektroniczna tablica wyświetlająca pełen rozkład kursów odprawianych z dworca.

 

REKLAMACJE I SKARGI

W celu złożenia reklamacji lub skargi prosimy o kontakt mailowy pod adresem: reklamacje@mda.malopolska.pl


Załączniki:
Regulamin rozpatrywania skarg i reklamacji_2019.pdf
Formularz skarg i reklamacji.pdf