Tu zaczyna się Twoja podróż

Wyszukiwarka połączeń

więcej

Kup bilet międzynarodowy

Sprzedaż online

Kup bilet
krajowy

Sprzedaż online

Informacje dla Pasażerów

Drodzy Pasażerowie,

 

cieszymy się, że możemy być znowu razem z Wami. Podjęliśmy wszelkie niezbędne kroki, abyście korzystając z usług naszych dworców czuli się komfortowo i bezpiecznie. 

W trosce o zdrowie nas wszystkich prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

 

  • pasażerom przebywającym w budynku dworca oraz we wszystkich pomieszczeniach zamkniętych (w tym: lokale usługowe, windy, toalety) przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa.
  • przed wejściem do autobusu oraz na jego pokładzie pasażerowie powinni mieć zasłonięte usta i nos przez cały czas odbywania podróży.
  • osoby przebywające na terenie dworca prosimy o zachowanie zaleconego odgórnie dystansu społecznego - 2 metry.
  • podczas zakupu biletu w kasie zalecamy płatność bezgotówkową. 

 

Od początku trwania pandemii wdrożyliśmy również dodatkowe środki ostrożności, aby pasażerowie mogli spokojnie zaplanować oraz rozpocząć podróż z naszych dworców.

 

  • na terenie dworca znajdują się ogólnodostępne dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.
  • powierzchnie narażone na częste dotykanie są codziennie dezynfekowane. 
  • informacje dotyczące obowiązujących zasad bezpieczeństwa wyświetlane są na ekranach znajdujących się na terenie dworca. 
  • na terenie dworca autobusowego MDA S.A. w Krakowie do odwołania Poczytelnia nie udostępnia Pasażerom książek. Zachęcamy do korzystania z Poczytelni jako miejsca oczekiwania na odjazd autobusu, z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. 
  • ze względu na zmiany w dotychczasowych rozkładach jazdy, przed podróżą zalecamy sprawdzenie aktualnych połączeń na stronie www.rozklady.mda.malopolska.pl, w punkcie informacji na dworcu bądź pod numerem infolinii pasażerskiej 703 40 30 30 (opłata za każdą rozpoczętą minutę połączenia wynosi 2,58 zł brutto.


Wszystkie osoby korzystające z usług dworców autobusowych MDA S.A. prosimy również o stosowanie się do ogólnych zasad bezpieczeństwa wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

W przypadku zaistnienia sytuacji wymagającej uwagi obsługi dworca prosimy o poinformowanie pracowników ochrony.

 

Do zobaczenia.