• Kontrast
  • Wielkość tekstu

Podróżuj razem z nami

Kup bilet międzynarodowy

Sprzedaż online

Kup bilet
krajowy

Sprzedaż online

Remont górnej płyty dworca

W związku z pracami remontowymi prowadzonymi w dniach 16 października od godz. 22.05 - 17 października do godz.: 05.05 górna płyta dworca zostanie wyłączona z ruchu.

 

Zmianie ulegną stanowiska odjazdowe autobusów odbywających w tym czasie swoje kursy.

 

Szczegółowe informacje odnośnie tymczasowych stanowisk w tabeli poniżej.
 

Zmiana stanowisk odjazdowych w dniach
16 październik, godz.; 22:05 - 17 października, godz.: 05:05
LP godzina odjazdu kierunek  firma zmiana z zmiana na
1 22:15 Praga Flixbus Polska G16 D13
2 22:30 Jaworzno Inter G6 D10
3 22:30 Tarnów Voyager G17 D9
4 22:30 Rostok Euroclub G13 D16
5 22:40 Zakopane Szwagropol G18 D10
6 22:45 Wadowice Warchał Karol G3 D8
7 22:50 Kijów Agat G10 D13
8 22:50 Rzeszów Neobus G2 D16
9 22:50 Zgorzelec Ecolines Polska G12 D15
10 23:00 Kosów Ideal Travel G11 D14
11 23:10 Szczecin Fox Trans Lys G10 D13
12 23:15 Kijów Sindbad G12 D15
13 23:15 Lwów I Travel Bus G9 D14
14 23:20 Gorlice Voyager G17 D10
15 23:20 Winnica Fortuna Tour G12 D15
16 23:30 Kamieniec Podolski Mega Trans G10 D13
17 23:30 Kijów Euroclub G9 D14
18 23:30 Lwów Asik G13 D16
19 23:45 Charków Agat G12 D15
20 23:50 Budapeszt Flixbus Polska G15 D16
21 23:50 Liberec Jordan G13 D16
22 23:55 Ostrawa Leo Express Polska G11 D14
23 23:59 Poznań Flixbus Polska G15 D16
24 23:59 Wiedeń Flixbus Polska G16 D17
25 00:00 Lwów Akkord Plus G10 D13
26 00:15 Malitopol Bus Trans G9 D18
27 00:20 Kijów Ecolines Polska G10 D13
28 00:20 Wrocław Sindbad G12 D15
29 00:20 Złoczów Kahan Wojciech G11 D14
30 00:25 Poznań Ideal Travel G11 D14
31 00:40 Wrocław Neobus G3 D10
32 00:45 Czerniowce Sindbad G12 D15
33 01:00 Jelenia Góra Pol Sv Lines G10 D13
34 01:10 Wrocław Ostrowiec Święt. G9 D16
35 01:10 Wrocław Opyruk Petro G11 D14
36 01:15 Wrocław Helios G12 D15
37 01:20 Zielona Góra Akkord Plus G10 D13
38 01:30 Szczecin Leon Pol Trans G11 D14
39 01:35 Warszawa Souter  G16 D10
40 01:35 Wrocław Ecolines Polska G12 D15
41 01:40 Czerniowce Ewe Trans G10 D13
42 01:55 Żywiec Kantol Anatoli G11 D14
43 02:00 Kijów Ewe Trans G11 D14
44 02:00 Szczecin Inter G15 D17
45 02:10 Czerniowce Janosik G13 D16
46 02:20 Rzeszów Neobus G5 D10
47 02:30 Pyrzowice Matuszek GA13 D7
48 02:30 Pyrzowice Kukuła Urszula GA13 D8
49 02:35 Wrocław Sindbad G10 D13
50 02:50 Wałbrzych Fanlogic G10 D13
51 03:20 Legnica I Travel Bus G13 D16
52 03:20 Piotrków Tryb. Forsage Auto G10 D13
53 03:25 Pilzno Ideal Travel G12 D15
54 03:30 Pyrzowice Matuszek GA13 D7
55 03:30 Jelenia Góra Kozak Express G10 D13
56 03:30 Pyrzowice Kukuła Urszula GA13 D8
57 03:35 Wrocław Avtoekspres G9 D15
58 03:40 Wrocław Neobus G2 D10
59 03:45 Gdynia Ewe Trans G10 D13
60 03:50 Wrocław Comfort Express Polska G13 D16
61 03:55 Ostrawa Asik G11 D14
62 04:00 Pilzno Janosik G13 D16
63 04:00 Poznań Ewe Trans G10 D13
64 04:00 Szczecin Fortuna Tour G8 D18
65 04:00 Zielona Góra Opyruk Petro G12 D15
66 04:10 Bydgoszcz Modultrans G12 D15
67 04:10 Praga Gunsel G14 D17
68 04:15 Zakopane Inter G16 D10
69 04:30 Pyrzowice Matuszek GA13 D7
70 04:30 Kijów Lux Reisen Bis G11 D14
71 04:35 Wrocław Opyruk Petro G13 D16
72 04:40 Zakopane Głowacki Piotr G19 D10
73 04:45 Zakopane Souter  G16 D17
74 04:58 Zakopane Depta Andrzej G19 D10
           
           
    D- dolna płyta    
    G- górna płyta