Informacja Turystyczna

  1. MDA
  2. /
  3. Informacja Turystyczna

Na terenie Dworca Autobusowego MDA w Krakowie funkcjonuje punkt Informacji Turystycznej. Powstał w odpowiedzi na oczekiwania podróżnych odwiedzających Małopolskę i chcących jak najpełniej poznać Kraków i okolice.

Pracownicy Informacji Turystycznej pomogą w wyborze najatrakcyjniejszych miejsc z oferty turystycznej nie tylko Krakowa, ale również całego województwa małopolskiego. Postarają się także pomóc w rezerwacji noclegów, znalezieniu obiektów gastronomicznych pobliżu czy miejsc przyjaznych rodzinom z dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym.

Informacja Turystyczna na Dworcu Autobusowym MDA w Krakowie to jedna z placówek należących do Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Funkcjonuje pod szyldem "Marki Małopolska", służącej promocji i wspieraniu rozwoju społeczno-gospodarczego oraz atrakcyjności turystycznej naszego regionu.

Informacje udzielane są w języku polskim oraz angielskim.

MATERIAŁY INFORMACYJNE


Dla podróżnych udostępnione zostały bezpłatne mapy, przewodniki, informatory kulturalne oraz publikacje poświęcone zabytkom i historii regionu Małopolski.

INFORMACJE PASAŻERSKIE

Pasażerowie odwiedzający punkt otrzymają również kompleksową informację na temat bieżących połączeń autobusowych, stałych rozkładów jazdy oraz stanowisk odpraw autobusów.

ZESTAWY PODRÓŻNEGO

W punkcie można również zakupić zestawy podróżnego, w skład których wchodzą zdrowe i smaczne produkty pochodzące od rodzimych przedsiębiorców, jak również zestawy higieniczne, niezbędne podczas podróży.

WIFI

Na terenie dworca oferujemy podróżnym bezpłatny dostęp do WIFI. Nazwa sieci: mda_free.

GODZINY OTWARCIA

Punkt zaprasza,
od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00-19.00,
w soboty w godzinach 07.00-15.00

KONTAKT

W sprawach związanych z ofertą turystyczną regionu Małopolski skontaktuj się z nami drogą mailową. Napisz na adres: informacjaturystyczna@mda.malopolska.pl

Partnerzy:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej