Ekstremalnie cały rok

  1. MDA
  2. /
  3. Ekstremalnie cały rok

Wybraliśmy dla Was 6 europejskich parków rozrywki, które powinniście odwiedzić. Szczególnie powinny się one spodobać osobom poszukującym ekstremalnych wrażeń... przez cały rok.
Polska, Dania, Francja, Niemcy, Hiszpania, Portugalia ... Wszędzie tam znajdziecie tego typu atrakcje, mało tego - do większości z tych państw dojedziecie z naszego Dworca Autobusowego MDA w Krakowie.

Polska – Energylandia

To gwarancja świetnej zabawy i adrenaliny dla dużych i małych. 6 tematycznych stref, w tym Bajkolandia, czyli kraina dziecięcych pragnień, Smoczy Gród wyglądający ja miasteczko z Władcy Pierścieni, czy strefa ekstremalna zapewniająca maksimum niepowtarzalnych wrażeń.

Dania – Legoland Billund

Najstarszy spośród wszystkich Legolandów. Raj dla miłośników klocków LEGO, których w Parku jest aż 65 milionów. Z klocków zbudowane jest tu dosłownie wszystko – miasteczka, znane budowle świata, lotniska, zwierzęta, postacie. Park podzielony jest na 10 krain tematycznych, w których znajdziecie m.in. roller coastery, karuzele, atrakcje wodne, oceanarium, dom strachów, kino. To świetna miejscówka zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

źródło: obraz autorstwa wirestock na Freepik

Francja – Disneyland

Wizyta w Disneylandzie to marzenie chyba każdego dziecka. Przekraczając bramy Parku wchodzimy w magiczny świat bajek, fantazji i przygody. Kto nie chciałby przybić piątki Myszce Miki, sprawdzić co kryje się w zamku Śpiącej Królewny, czy przeżyć przygody w krainie Indiany Jonesa i na statku Piratów z Karaibów? Nie wiemy, kto będzie miał tutaj większą frajdę, dzieci czy rodzice.

Niemcy – Europa Park

To największy park rozrywki w Niemczech. Podzielony na 15 stref tematycznych nawiązujących do europejskich państw. Setki atrakcji, których ciągle przybywa. Oprócz wspaniałych roller coasterów, Park słynie z niesamowitych pokazów – rewii na lodzie i wystąpień teatralnych. Zimą zamienia się w świąteczną, bożonarodzeniową krainę.

Hiszpania – PortAventura

Ogromny kompleks rozrywkowy składający się z kilku różnorodnych stref oferujących atrakcje w innym klimacie. Każda strefa reprezentuje inny region świata: Polinezję, Chiny, Bliski Wschód, Meksyk i kraje śródziemnomorskie. Znajdziecie tutaj także strefę z bohaterami Ulicy Sezamkowej i miejsce dla każdego fana Ferrari. Ferrari Land to park dedykowany marce Ferrari i zawrotnej prędkości.

Portugalia - Zoomarine Algarve

Połączenie parku wodnego z parkiem rozrywki. Miejsce idealne dla miłośników zwierząt, bowiem można tu popływać z delfinami. Dla mniej odważnych czekają pokazy delfinów, lwów morskich i fok.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej