Przyłapani na… gorącej czekoladzie

  1. MDA
  2. /
  3. Przyłapani na… gorącej czekoladzie

Wybraliśmy dla Was 5 miejsc w Krakowie, w których wypijecie najlepszą gorącą czekoladę w mieście ... i na pewno nie pożałujecie.

Pijalnia Czekolady E.Wedel
Rynek Główny 46

Od ponad 170 lat marka dokłada wszelkich starań, aby kojarzyć się z tym, co w czekoladzie najlepsze. W menu znajdziecie kilka rodzajów rozgrzewających czekolad do wyboru - migdałowa, kokosowa, imbirowa a nawet z powidłami śliwkowymi. Nie ważne, czy wypita w eleganckim wnętrzu czy wzięta ze sobą na spacer – wedlowska czekolada poprawi Wam humor w każdym miejscu.

RANNY PTASZEK
ul. Augustiańska 5

Dla tych, którzy lubią klimatyczne, kameralne miejsca, polecamy odwiedzić Rannego Ptaszka. To tam, w uroczym miejscu zlokalizowanym w zaułkach krakowskiego Kazimierza możecie rozkoszować się wspaniałą czekoladą w gustownych filiżaneczkach. Znajdziecie tam również prawdziwie wegańską czekoladę, a dla wielbicieli mlecznych smaków, również tę z mlekiem tradycyjnym lub roślinnym.

Obraz autorstwa Freepik

KARMELLO
pl. Wszystkich Świętych 11, ul. Floriańska 40

Kusi słodką obietnicą najlepszej gorącej czekolady w mieście. W centrum Krakowa znajdziecie aż trzy ich pijalnie czekolady. Pierwsza to niewielka kawiarenka na rogu ul. Grodzkiej i Placu Wszystkich Świętych. Druga na ul. Floriańskiej, gdzie możecie zasiąść w miękkich fotelach i patrzeć przez okno na jedną z najsłynniejszych ulic miasta. Trzecie miejsce to nowy koncept Karmello Alchemy. Tu możecie wpaść jeśli nie macie zbyt wiele czasu i kupić czekoladę na wynos.

Kawiarnia WAWEL
Zamek Królewski Wawel 9

Gdzie indziej moglibyśmy ją znaleźć, jeśli nie na Wawelu? Tak więc przy okazji zwiedzania siedziby polskich królów możecie zasiąść w kawiarni i delektować się tym wyjątkowym napojem. Przekonuje nie tylko miejsce, ale również opinie osób, które je odwiedziły. Wśród nich jak się można domyślać, te bardzo pozytywne. Cytując jedną z nich, zapraszamy do miejsca, gdzie jest „Najlepsza gorąca czekolada, gęsta, mocno czekoladowa”.

NOWA PROWINCJA
ul. Bracka 3-5


Piszą o sobie: "Czekamy na Was na Brackiej. Słyniemy z gorącej czekolady i atmosfery...przedziwnej".
I jest w tym 100% prawdy. Jak 100% czekolady w ich gorącej czekoladzie. Znajdziecie ich na spokojnej uliczce odchodzącej bezpośrednio od Rynku. Na wyjątkowo chłodne wieczory polecamy czekoladę z „wkładką”. Rozgrzewa podwójnie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej